Gå til innhold

trenger sårt rt råd


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg er en jente på 26 år og jeg sliter med meg selv. Da jeg er lei, sur, trist og ikke helt meg selv. Ting jeg gjør går utover min datter og det synes jeg er feil, da hun er kunn 5år, men tåler litt før lunta mi kokker over

Kizza1365380506
Skrevet

Alle har perioder hvor vi ikke orker så mye, er trett og lei av alt. Prøv om du kan finne på noe å gjøre for deg selv som du alltid har hatt lyst å gjøre. Kanskje gå på treningsstudio, treffe venninner over en kopp kaffe eller holde på med en hobby.

Jeg tillot aldri meg selv å gjøre ting for meg selv. Det har jeg alltid angret på.

Mvh

Nils Håvard Dahl, psykiater
Skrevet

Er ikke dette muligens en depresjon?

Søk råd hos fastlegen din.

Skrevet

Er ikke dette muligens en depresjon?

Søk råd hos fastlegen din.

kan hende, men har gått på cippramil og det hjalp ikke. hva hos legen i dag ikke mye hjelp og få, så han tok tester av blode.

Gjest Tøyentulla
Skrevet

Er ikke dette muligens en depresjon?

Søk råd hos fastlegen din.

Hva er likheten mellom Nils Håvard Dahl og "mislykket"?

- begge har en tendens til å henvise til fastlege...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...