Gå til innhold

God helg!!!


Anbefalte innlegg

Lengsel1365380312
Skrevet

Enda en uke har gått - med nyheter og forventninger! Det er bare så spennende om dagen og følge med på DOL - om alle som får distrikter og tildelinger! Jeg er kjempespent hver gang jeg går inn på forumet!

Vi skal på fjellet i helgen, og da er det ekstra spennende å komme hjem for å se om det har kommet noen flere nyheter i løpet av helgen!

En riktig god helg ønsker jeg alle som venter - på et eller annet... Det er ingen tvil om at vi er i en spennende prosess, folkens!

Varm klem fra

Skrevet

Riktig god helg og good tur til fjells!!

Jeg krysser fingre for at postmannen bringer gode nyheter med seg i løpet av helgen eller i neste uke!!

Klem fra

linus1365380366
Skrevet

Hei!

Prosessen er spennende, ja - det er HELT sikkert:o)

Gleder meg stort over alle gladmeldingene her på dol....

Ha en riktig god helg!!!

klem fra

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...