Gå til innhold

Hotmail


Anbefalte innlegg

Hei!

Jeg fikk en mail på hotmail-adressen min i dag fra en bekjent. Det står at meldingen skal være på 2 kb, men det står ingenting der, meldingen er helt blank. Hva kommer dette av? Kan det være en feil fra hotmail sin side, eller kan avsender rett å slett ha sendt meg en tom e-mail? Noe besynderlig ihvertfall!

Hva tror dere?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/128953-hotmail/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Jeg sliter voldsomt med hotmail for tiden, og sender stadig ut tomme mailer. Dvs. jeg skriver mail, men teksten blir borte før jeg sender mailen. Disse problemene oppsto etter at hotmail la om designet sitt. Vet ikke helt hva som skjer.

Hei!

Takk for svar! Så det er litt trøbbel med hotmail for tiden ja. Vi får håpe at de får orden på problemet snart da. For dette er jo ganske irriterende.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/128953-hotmail/#findComment-787009
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...