Gå til innhold

Tre julegaver fra gullungen:-)


Anbefalte innlegg

koreamamma1365380166
Skrevet

Tre selvlagede julegaver fra barnehagen, ferdig innpakket. En til mamma, en til pappa og en til oss begge!

Iiih, det kiler i magen og klumpen i halsen vekser, det er herlig å være mamma!!!

Gleder meg til i morgen

God jul til dere alle!

Gjest gode, gamle lilja
Skrevet

Sukk... de gavene blir nok de beste!

4-åringen min kom hjem med en firkanta, flat pakke, sprekkeferdig av stolthet - og ga meg beskjed om å gjette. Jeg gjetta på tegning, tegneblokk, bilde - og så ville jeg ikke gjette mer. For det ville jo være kjempedumt hvis jeg gjetta rett og ikke kunne gå og være spent!

Da smiler hun lurt (fremdeles sprekkeferdig) og bryter ut: "Ja, EN ting sei e berre, mamma - det e IKKJE en kalender!!!"

:o)))))))

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...