Gå til innhold

Trondheimstreff??????


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Hei igjen enamorado, takk for sist! Foreløpig er det du, kompis og jeg som har lyst, men trøndere er træææge, så vi kan kanskje vente noen dager å se om det er flere der ute? Har du noe forslag om tid og sted?

Gleder meg til å treffe dere igjen!

Hallo! Vi får gi folket litt tid, så blir det nok oppslutning. Dessuten kan det være hyggelig å treffes om det ikke blir så mange også?

Egon på Tyholt er jo et greit sted i forhold til parkering, men jeg er åpen for det meste. Vi snakkes!

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/132864-trondheimstreff/#findComment-818303
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...