Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Hei.

Vi er registrert i BUFA mot slutten av nov. Snakket med dem i dag, de har nå 1 1/2 stilling mot før 5, de tar bare våre saker inniblant andre ting. Er det noe rart det tar tid !!! Var nå på midten av nov, men kunne ikke si noe om når vi kunne forvente svar. Håpløst spør du meg, venter bare så veldig på å komme et skritt videre.

Da vet du hvordan det ligger ann, det er bare å lete frem tålmodigheten ( som jeg har veldig lite av )

Hilsen

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/141382-til-kanne/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Takk for oppdatering, selv om man ikke akkurat kan si at det var oppmuntrende.

Orker ikke tenke på hvor lenge det kan vare. Vår søknad ble sendt fra bv i slutten av nov,men ble først logget inn 17.des pga alt rotet i bufa.

ja ja det er ikke annet å gjøre enn å prøve å glemme hele greia for tiden og nyte stubberuska og store storebror.

håper at de snart finner deres søknad i bunken da....

hilsen fra [email protected]

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/141382-til-kanne/#findComment-888347
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...