Gå til innhold

Til Mia G.


Anbefalte innlegg

Gjest en gang til

Hei, hyggelig at det er flere i "vår ventegruppe". Det kan jo hende at de deler mnd igjen slik at vi ikke får tildeling på likt. Synd vi ikke har samme forrening, da reiser vi ikke sammen. Er det deres første adopsjon? Av signaturen min forstår du vel at det er vår andre (og sikkert siste) adposjon. Vi kom hjem fra Kina for litt over 2 år siden, og synes som tidligere sagt at det går med rekordfart denne gang. Sist var ventetiden i Kina hele 14 mnd.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/143587-til-mia-g/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest en gang til

Ja, dette er vår første adopsjon. Vi har en egenfødt gutt på fire, og gleder oss veldig til å få et barn til. Jeg har fulgt med her inne en stund, men ikke vært noe aktiv med å skrive innlegg foreløpig.

Hei igjen,

Jeg skriver ikke så mye jeg heller, men følger med på tildelinger, vi går spennende tider i møte.

God helg

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/143587-til-mia-g/#findComment-907586
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...