Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Brasilmamma..

Så spennende da!

Vi har fått sendt papirene våre til Salvador, får håpe at det gjør at ting kanskje går litt fortere etter hvert.

Sukk..17 mnd......og vi som bare har venta i ...6-7mnd.....uff, dette blir litt av en tolmodighetsprøve.

Lykke til i innspurten, følger deg fra sidelinja! Ikke glem å oppdatere oss (o:

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/144798-snart/#findComment-916426
Del på andre sider

Dette høres jo kjempespennende ut. Fra når regner du ventetiden? Vi ble godkjent i bufa i april i fjor, så vi har vell enda en tid å vente. Dessuten er vi godkjent for et barn mellom 0-2 år, så det forsinker det vell ytterligere. For hvilken aldersgruppe er dere godkjent?

Hei. Vi ble godkjent rundt 20 desember 2002 fra BUFA, og det var da papirene ble sendt til Brasil. Så det er i fra den tiden du kan begynne å telle månedene. Så for vår del rundt 17 mnd.

Vi fikk just endel papirer fra IA, hvor det sto mer detaljert om overtagelsen, hvordan det evt kan skje, hvordan vi bør oppføre oss, gå kledd osv. + ei handleliste om hva som er lurt å ha med både til oss å ungen.

Så nå har æ en liten følelse om at ting snart kan begynne å skje.

Spennende, ja fy søren dette e spennende

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/144798-snart/#findComment-922358
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...