Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Kinesermor

Foreløpig er det kun tidlig oktober som har fått sine tildelinger i USA, så det spørs om vi som har LID sent må vente en måned til. Men da er det vår tur neste gang.

Ligger på sykehuset og er så lykkelig at jeg har klart å karre meg på bena - og har funnet en datamaskin, nå må jeg jo bare følge med på USA sidene - all informasjon er god informasjon akkurat nå. Må innrømme at hjertet begynner å slå litt hardere.

Nå er det like før for i oktober! Så er det jo spennende å se hva som kommer i Norge, og når det kommer. Tror kanksje vi må vente litt ut i mai, siden våre papirer oversettes i Kina.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/145298-kinatildelinger-i-usa/#findComment-920044
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...