Gå til innhold

Godkjenning av søknaden


Anbefalte innlegg

IngerH1365380348
Skrevet

Etter at vi i mai fikk beskjed at søknaden vår er sendt til barnehjemmet Cran så regnet vi ikke å høre noe mere får vi får beskjed om å sende Del 2.

Men i posten i dag lå et brev fra AF, vedlagt et brev fra Cran om at vi er godkjent og satt på venteliste.

Vi tar med oss alle gode nytheter, selv om det er langt frem da det ikke har vært tildelinger fra Cran så langt i år. Kanskje vi får en lillesøster eller lillebror til neste sommer?

Kael, regner med at dere også har fått brev?

Regner med at denne godkjennelsen er en del av omleggingen ved barnehjemmet ved nyåret.

Ha en fin sommer!

- IHS

Skrevet

Joda vi fikk også brev i dag. Det er nok noe nytt de har begynt med at vi får en bekreftelse. No er vi i hvert fall sikkert i systemet og det er bare og vente og håpe det ikke tar altfor lenge.

God sommer.

Kael

Skrevet

Så bra :-) Godt med gladmeldinger fra de private barnehjemmene.

Los Pisingos har igjen tatt inn nye dokumentsett, så nå er det 5 stk på vent der.

Vi får krysse fingrene for flere gladmeldinger SNART!!

Lykke til videre

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...