Gå til innhold

Sure oppstøt


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har vært plaget med magen de siste dagene. Jeg trodde først at det var pga. antibiotika, men nå begynner det å bli noen dager siden jeg sluttet med det. I natt og i dag har jeg jeg så mye sure oppstøt. Noen gode råd?

Gjest forslag
Skrevet

Drikk melk. De har også noe godt mot oppstøt på apoteket. Hvit flaske med orange skrift.. du får spørre dem. Den var kjempegod!

Skrevet

Det var noen bra tabletter jeg fikk tak i på apoteket da jeg var gravid. Husker ikke helt, men tror de heter Gavison. Et eller annet med G ihvertfall.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...