Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Heisann

Da er min mammapermisjon over og jeg har allerede vært i jobb i tre dager...

Så langt går det bra fordi pappa'n er hjemme med frøkna noen uker til før selve hverdagen vil møte oss. Storebror går i førsteklassen og i des. begynner han på SFO noe han gleder seg veldig til og frøkna begynner da i BH.

Oppsummeringen etter dette fantastiske året må være at det har gått over all forventing, frøkna er meget språksterk, sosial og glad jente. Hun elsker å være med på ALT og veldig nysgjerrig på ALT.

Storebror er helten og han leker mye sammen med henne, uten å dele sine leker med henne selvfølgelig (c:

Tiden har bare rast avgårde....og plutselig sitter jeg her på kontoret igjen sammen med "gamle gjengen".

Det er også greit å begynne å jobbe igjen tiltross for at jeg har den siste måneden tenkt mye på hvordan jeg IKKE skal tilbake i jobb igjen (c:

Nå må jeg konsentrer meg litt om jobben (c: men jeg ser innom med jevne mellomrom på DOL og GLEDER meg veldig med dere alle som er i prosessen. Kan ventetiden være lang så går permisjonstiden alt for fort, desverre!

Lykke til alle sammen!

beste hilsen

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/163801-p%C3%A5-jobb-igjen-c/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hei på deg og lykke til med jobbinga :o)

Husker selv hvor ille det var å begynne på jobb igjen etter permisjonen, men det gikk utrolig greit å komme inn i nye rutiner.

Vi venter og venter, men telefonen er plagsom stille om dagen. Min konsentrasjon eller heller ikke på topp når det gjelder jobb og jeg er en flitting DOL titter. Tror jeg må sende en mail til AF for å høre om det er noe nytt.

Lykke til med den nye hverdagen og hilse mannen som koser seg hjemme :o)

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/163801-p%C3%A5-jobb-igjen-c/#findComment-1062032
Del på andre sider

Hei peetmor

Så fort tiden går ikke sant?? så fint at far er hjemme nå slik at overgangen ikke blir så stor for deg også.. det er mere slit når begge skal på jobb og man "stresser" litt hver morgen får å få barnet i barnehagen!

Vi snakker så julebordet! Gleder meg!

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/163801-p%C3%A5-jobb-igjen-c/#findComment-1062100
Del på andre sider

Hei på deg.

Huff ja...... men akkurat nå gleder jeg meg til å begynne å jobbe igjen. Det er jammen travelt med dagbarn.

Så godt å høre at begge barna har det bra og trives med hverandre. Sånn er det her også, nesten akkurat som du beskriver eldstemann leker med lillebror uten å låne bort sine leker :-)

Ha en fin fin helg, vi reiser til Danmark i dag tralla la, tralla la :-)

Hilsen

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/163801-p%C3%A5-jobb-igjen-c/#findComment-1062255
Del på andre sider

Hei på deg, godt å høre at det fungerer bra så langt for dere. Det går seg nok til etterhvert. Det var så koselig å treffe dere igjen, og frøkna virker sååå trygg og god.

Jeg sa Hejdå på jobben onsdag, herlig. Vi reiser som planlagt søndag morgen, og møte med Liliana og overlevering av lillesøster skjer allerede mandag, så nå er det bare å kaste seg ut i deg. Begynner å få litt reisefeber nå, men gleder oss veldig. A. heter forresten ikke A. lenger, han heter Storebror!

Stor klem til dere

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/163801-p%C3%A5-jobb-igjen-c/#findComment-1063063
Del på andre sider

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...