Gå til innhold

kodein/paracet i sverige!


Anbefalte innlegg

Gjest lurer litt nå
Skrevet

Heisan!

Er det noen som vet om de selger reseptfritt kodein/paracet i sverige. Vet at i EU land så selger de disse reseptfritt - men med mindre kodein i enn paralgin forte. Er det noen som vet om dette også gjelder sverige og event. hva de heter??

Fortsetter under...

Skrevet

Kodimagnyl.

Inneholder 10 mg. kodein, Paralgin har 60 mg.

Gjest lurer litt nå
Skrevet

Kodimagnyl.

Inneholder 10 mg. kodein, Paralgin har 60 mg.

Men har de kodimagnyl i sverige? Vet de har i danmark...men har aldri hørt at de selges i sverite....

Skrevet

Men har de kodimagnyl i sverige? Vet de har i danmark...men har aldri hørt at de selges i sverite....

Hadde en slektning som alltid kjøpte Dispril med Kodein når hun var på handletur i Sverige før i tiden.

Men det ble slutt på reseptfriheten for ihverfall 10 år siden der.

Skrevet

Alle tilgjengelege medikament som vert selde i Sverige er lista opp i FASS. Du kan søke på http://www.fass.se/

Det eg ser så fortast i FASS er Citodon Forte, Citodon Minor og Panocod. Alle desse er reseptbelagt.

Det finst medikament med kodein og ibumetin eller acetylsalicylsyre også, men dei er like reseptpliktige som paracetamolkombinasjonane er.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...