Gå til innhold

Hvordan barn tilpasser seg sykdom...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en litt søt kommentar fra tuppelura:o)

Som nevnt tidligere har esimann blitt syk - han har fått lymfekreft og ligger nå inne på Radiumshospitalet og får cellegift og saltvann intravenøst.

Han går og drar rundt på ett stativ hvor posene henger, med ledninger inn i kateter i brystet.

Vi var på besøk hos han er om dagen og satt nede i kafeterian, da vi skulle gå litt rundt, hvorpå tuppelura sier:

Pappa, du må huske på stanga di nå da:o)

Vi kunne jo ikke annet enn å le, men det viser hvor greit unger faktisk takler ting og tang så lenge man har ett åpent forhold rund alt som skjer!!

Det ble ett langt innlegg, og tok litt tid før jeg kom til poenget, men, men...

Skrevet

Det minner om min minste som for at par år siden sa til meg "mamma, mamma ikke gå så fort, du bare tryner"

Vet jeg er på feil forum altså men jeg måtte le av historien din.

Gjest Mamman til Tutteluttan
Skrevet

Hei, jeg er ny på forumet, men lurte på om jeg kan få skrive til deg. Jeg har selv adoptert, og fått diagnose kreft og er til cellegift behandling. Skulle gjerne høre litt om deres erfaring vedr. barn og sykdom.

Skrevet

Hei på deg

Syns jeg hører frøkna deres (c:

Vil bare si vi tenker på dere! og esi, husk på deg selv også!

Stor klem fra

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...