Gå til innhold

Colombianske pesos


Anbefalte innlegg

Gjest girasol

Vi kom hjem fra Colombia i desember, og hadde med oss massevis av pesos... som vi ikke fikk brukt opp før vi dro fra landet, da hjemturen kom noe brått, ettersom det gikk så fort :-) Er det noen i Trøndelagsområdet / Sørlandetv som skal reise til Colombia i nærmeste fremtid og som har lyst til å veksle inn litt startkapital?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/173098-colombianske-pesos/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest girasol

Er du den jeg tror du er? Nå ble jeg nysjerrig. Tror faktisk vi reiste sammen til P! Wow, er du blitt Dol'er du og nå! Kjekt!

Skal ringe dere en dag!

Hei elly - ja jeg kunne ikke la være å interessere meg for dol da jeg føst hadde vært inne noen ganger - ble liksom litt bitt av basillen kan man si :-) Når barnet tillater det tar jeg en tur innom :-) Ja! Håper vi kan snakkes en dag, og at alt er bra med dere?! Klem

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/173098-colombianske-pesos/#findComment-1146309
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...