Gå til innhold

Plastikkost


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Merkelig.

Jeg har inntrykk av at det av og til - uansett merke - kommer hvitoster som er litt viskelær/gummi-aktige. Det hjelper som regel å velge de man merker er myke når man kjenner på pakken.

Men min erfaring er at finden som regel både er mykere enn norvegia, og smelter lettere.

Allikevel holder jeg meg mest til norvegia fordi finden's smuler en del og virker litt for salt.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/176132-plastikkost/#findComment-1175067
Del på andre sider

Gjest Frøken Forkle

Jeg synes ikke den smaker like godt som Norwegia og er enig i at den har rar konsistent. Men den er grei til pizza og ostesmørbrød.

Men akkurat nå har jeg funnet ut at First Price osten er god og den er det halv pris på. Så nå går det i den.

First Price ost? Jøss, har de det også? Jeg er stor fan av First Price... kjøper pasta, kuvertbrød, tomater, løk og ja, mye mer fra First Price (hos Bunnpris) Skal sannelig kjøpe ost også dersom de har det!!

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/176132-plastikkost/#findComment-1175351
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...