Gå til innhold

Tildeling fra Kina


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Annonse

Annonse

soc1365380848

Jippy! Fantastiske nyheter!

Du fikk vel ikke med deg provins vel? Kjekt å vite for oss som venter neste måned, for jeg har en teori om at det varierer litt fra måned til måned. ;-)

Gratulerer igjen?

Nå har jeg fulgt litt med på en yahoo-gruppe (dvs hovedsakelig relatert til USA). Der ser det ut til at man har fått tildelinger fra flere provinser.

Hvilken provins vår jente kommer fra?

Det ikke så lett når jeg har dette på telefon fra min ektefelle som i sin tur har fått beskjeden på telefon. Den kinesiske bokstavkjeksen med x'er og z'er er ikke lett å få sortert riktig.

Men ved å se på de amerikanske tildelingene fant jeg en som lignet vår svært med hensyn til provins og by.

Så med et lite forbehold ser det ut til at vi skal til Jiangxi.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/181985-tildeling-fra-kina/#findComment-1230949
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...