Gå til innhold

Innenriksfly, Kina


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen som vet hvilket flyselskap man reiser med innenriks i Kina på hentereise? Det er vel felles for alle som bruker CWTS? Hvis ikke, hva reiser man med når man bruker AF?

Skrevet

Vi reiste med to ulike selskaper innenriks i Kina (Air China og South China Air) - men det er jo ikke sikkert at de har ulike eiere likevel :-))

Gjest kinareiser
Skrevet

Vi reiste med to ulike selskaper innenriks i Kina (Air China og South China Air) - men det er jo ikke sikkert at de har ulike eiere likevel :-))

Ja de to selskapene brukte vi også. Det var store, flotte fly, helt på linje med de vi var vant til Skandinavia.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...