Gå til innhold

Tildelingshilsener + div info.


Anbefalte innlegg

AAG1365380811

Tusen takk for alle flotte hilsener. Jeg sitter her med tårer i øynene og leser. Det er fantastisk godt med støtte i fra dere.

Vi har nå fått Colombiaprinsessa vår i fra Popayán i Cauca fylke. Hun er bare så nydelig. Vi håper at det ikke går for lang tid før vi får avreise dato.

Vi fikk distrikt 20.07 og tildeling 15 dager senere den 05.08.05. Så det gikk raskt. Men det har egentlig hele prosessen gjort. Vi startet med adopsjonen 20 januar 2004 og nå er vi foreldre den 05.08.2005. Et år og 5 mnd er raskt. Jeg regner med at det ikke går så fort neste gang, at vi bare har hatt flaks hele veien denne gangen.

I alle fall er jeg glad for at denne siden er her. Jeg er ikke så flink å skrive innlegg, som jeg er å lese dem. Men støtten som er her inne er fantastisk.

Hvis her er noen som har fått gode nyheter siden jeg var inne her sist den 03.08.2005 så ønsker jeg å gratulere. For alle andre krysser jeg fingrene for at det skal løsne og gå fort for dere også.

MVH Aina og Rune

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/193308-tildelingshilsener-div-info/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Håper at dere snart får overtagelsesdato slik at dere kan sette dere på flyet over Atlanteren på vei mot deres datter.

Vi hadde også en superrask prosess sett i forhold til veldig mange.. Våres prosess gikk også på 1 år og 5 mnd, Fra barnevern til tildelingen i Colombia..

Lykke til på den store reisen,,,

Håper at dere snart får overtagelsesdato slik at dere kan sette dere på flyet over Atlanteren på vei mot deres datter.

Vi hadde også en superrask prosess sett i forhold til veldig mange.. Våres prosess gikk også på 1 år og 5 mnd, Fra barnevern til tildelingen i Colombia..

Lykke til på den store reisen,,,

Hei! Allerførst vil jeg gratulere dere og ønske dere en god reise! Det er veldig fint at dere har satt opp hvor lang tid adopsjonsprosessen har tatt, selv om den kan være ulik for andre. Vi er ikke kommet så langt, men venter spent!

Hei !

Må bare få GRATULERE med prinsessen nok en gang. Fantastisk at prosessen har gått så raskt.

Vi ble godkjent 22.juli. etter 10 uker Colombia.0-1 år. Må bare innrømme at vi nesten ikke kan vente på den store dagen. Vet at det kan ta laang tid ennå.

Men er det kortere ventetid jo yngre søkerne er, og hvor lav aldersgruppe en får tildelt ? Har hørt litt snakk om det... Adopsjonsforum sier alt fra noen uker til 1 år fra godkjenning til distrikt.Det er ganske stor forskjell...

Ønsker dere god tur til Colombia.

KLEM

- colombis

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...