mojmoj Skrevet 17. august 2005 Del Skrevet 17. august 2005 Har en datter som begynte i 1.klasse idag. Alle fikk selvsagt tilbud om skolemelk. Hos oss koster det kr 360,- for ett skoleår. Er det likt overalt eller er prisene individuelle for skolene? 0 Siter Lenke til kommentar https://forum.doktoronline.no/topic/194613-skolemelk-og-pris/ Del på andre sider Flere delingsvalg…
Gjest kanskje du finner info her Skrevet 17. august 2005 Del Skrevet 17. august 2005 http://www.skolemelk.no/ 0 Siter Lenke til kommentar https://forum.doktoronline.no/topic/194613-skolemelk-og-pris/#findComment-1357131 Del på andre sider Flere delingsvalg…
mojmoj Skrevet 17. august 2005 Forfatter Del Skrevet 17. august 2005 http://www.skolemelk.no/ på skolemelk.no står det at 1/4 liter lett-melk koster 1,86 kroner per melk. Når vi da betaler kr 360,- per skoleår utgør det da 193,54 melk per år. Burde kanskje heller spurt hvor mange skoledager det er per år da? 0 Siter Lenke til kommentar https://forum.doktoronline.no/topic/194613-skolemelk-og-pris/#findComment-1357220 Del på andre sider Flere delingsvalg…
zirca Skrevet 17. august 2005 Del Skrevet 17. august 2005 på skolemelk.no står det at 1/4 liter lett-melk koster 1,86 kroner per melk. Når vi da betaler kr 360,- per skoleår utgør det da 193,54 melk per år. Burde kanskje heller spurt hvor mange skoledager det er per år da? Iflg skoleruta vår er det 190 skoledager 0 Siter Lenke til kommentar https://forum.doktoronline.no/topic/194613-skolemelk-og-pris/#findComment-1357371 Del på andre sider Flere delingsvalg…
Gjest midia Skrevet 17. august 2005 Del Skrevet 17. august 2005 Noen steder leveres det skolemelk 4 dager i uka da noen har fri en dag i uka eller har turdag en dag i uka. Da blir det litt annen sum å betale på melka så jeg går ut ifra at gro beløpet kan variere fra skole til skole ja. 0 Siter Lenke til kommentar https://forum.doktoronline.no/topic/194613-skolemelk-og-pris/#findComment-1357472 Del på andre sider Flere delingsvalg…
Gjest Tinemelk er best !!! Skrevet 17. august 2005 Del Skrevet 17. august 2005 vi betaler 150,- pr haøvår (melk 4 x pr. uke) en turdag og da må de ha med drikke selv. Ok pris synes jeg. 0 Siter Lenke til kommentar https://forum.doktoronline.no/topic/194613-skolemelk-og-pris/#findComment-1357683 Del på andre sider Flere delingsvalg…
Gjest mener jeg å huske fra ifjor Skrevet 18. august 2005 Del Skrevet 18. august 2005 Vi betaler for frukt og melk sammen, 400 kroner pr. skoleår. 0 Siter Lenke til kommentar https://forum.doktoronline.no/topic/194613-skolemelk-og-pris/#findComment-1357998 Del på andre sider Flere delingsvalg…
Knotten Skrevet 18. august 2005 Del Skrevet 18. august 2005 Vi skal betale 270,- for et helt år, vi! 0 Siter Lenke til kommentar https://forum.doktoronline.no/topic/194613-skolemelk-og-pris/#findComment-1358148 Del på andre sider Flere delingsvalg…
Anbefalte innlegg
Bli med i samtalen
Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.