Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har vært på ferie, og som du ser av innlegget under, så havner vi nok ikke i samme gruppe... Men jeg kjenner andre som gjør det da!! Gleder meg til å følge med på dere, og håper vi kommer rett bak dere!!

Klem,

Gjest Østen igjen
Skrevet

Jeg føler virkelig med deg!!! Håper virkelig at du snart oppnår kontakt med BV og at dere blir prioritert i forhold til å få ny rapport. Skulle bare mangle synes nå jeg!

Jeg for min del har irrirtert meg veldig over legeattesten som aldri kom i retur fra legen. Når jeg ringer og purrer så er det ganske irriterende at de sender den som B-post etter det. Men den kom ihvertfall i går så da er det bare mannen min sin legeattest vi venter på så går alle papirer til AF. Blir helt sikkert ikke LID før i oktober, men jeg håper vi rekker det. Kommer vel litt an på AF.

Masse lykke til videre så får vi oppdatere hverandre her på DOL.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...