Gå til innhold

Pass til baby..Noen spm..


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Du må ha med eget bilde og det varer i to år. Det tar ca. 14 dager å få passet, og jeg tror det koster rundt kr 500,-, men ta prisen med en liten klype salt.

Jeg trodde babyer inntil ihvertfall ett år ble skrevet inn i passet til en av foreldrene?

Man må uansett ha begge foreldres underskrift.

Jeg trodde babyer inntil ihvertfall ett år ble skrevet inn i passet til en av foreldrene?

Man må uansett ha begge foreldres underskrift.

Det er slutt på at barnet skrives inn i foreldrenes pass. Og ja, begge foreldrene må være med når passet bestilles, eller fullmakt må tas med.

Annonse

Hei!

Vi fikk pass til vår jente da hun var 3måneder(1måned siden ca).. Du må ha med bilde ja.. kan være greit å ta hos fotograf da de har litt strenge krav til hvordan bilde skal være og sånn..

Det koster 420 kroner og varer i 2 år.. tar ca 10-12 dager å få hjem i posten.Begge foreldene må være m og ha m bevis. om ikke begge foreldrene kan, kan man ha med fullmakt fra den andre forelderen og bevis.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...