Gå til innhold

2,5 år og kolikk????


Anbefalte innlegg

Tenkte jeg fikk spørre orakelet DOL om noen har erfaring med dette. Har en jente som av og til får skikkelige magesmerter om natta. Etter en times tid (med intens skriking, sparking etc) kommer det et skikkelig rap og eller promp, og så er det bare fryd og gammen igjen. Noen erfaringer med dette? Skjer ikke ofte men det er ille mens det står på. Tips til matvarer som kan forårsake slikt?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/200144-25-%C3%A5r-og-kolikk/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest kinesermor

Skulle ønske jeg kunne svare deg, vet bare at melk ikke er tingen! Men det får hun kanskje ikke lengre. Husker liksom ikke, vet jo at hun ikke får "vanlig" melk, men vil tro at annen melk kan ha samme virkning....??

Åhh det er så ille når de har det vondt disse små, og særlig om natten.

Takk for igår forresten, - det gikk jo bra. (er det ikke koslelig for andre å lese sånne private små meldinger, sorry)

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/200144-25-%C3%A5r-og-kolikk/#findComment-1420414
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...