Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har noen noen gode tips om fjerning av vorter??

Tuppelura har en stor vorte på den ene fingeren, og vi har prøvd å "fryse" den vekk med noe som heter Wartner - kjøpt på apoteket, men det fungerer ikke. Har prøvd tre ganger.

Skrevet

Har lest at man kan legge på bananskall.....teip fast og la det sitte på noen dager.....gammelt kjærringråd...men vet ikke om det funker..

:-)

Gjest Vorteråd
Skrevet

Min datter fikk en diger vorte midt inne i den ene håndflaten for et års tid siden.

Jeg tok klar neglelakk på den med jevne mellomrom. Etter hvert ble vorta helt mørk i fargen, og en natt mens hun sov, datt den av!

Skrevet

Den forsvinner av seg selv enten du bruker ulike tiltak eller ikke.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...