Gå til innhold

Trenger ideer for aktiviteter/bursdag


Anbefalte innlegg

Elste jenta blir 7 år snart og vi har bestemt at i år så blir alle invitert til bowling.

Bursdagen varer i ca.2 timer, først en bowling runde og så blir det litt mat og så blir det en runde til. Jeg har begynt å tenke litt på om noen av barna muligens kan bli litt leie av bowlingen.

Og om jeg skulle ha en plan om

andre aktiviteter sånn just in case...

Har dere noen forslag om aktivitet/lek som kan være lurt å ha i bakhånden når vi ikke er på hjemmebane ?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/204105-trenger-ideer-for-aktiviteterbursdag/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Adjektivhistorie? Du skriver altså en festlig (eller skummel / spennende) historie som mangler en haug adjektiver, og de kommer med forslag.

Du klarer nok å forklare hva slags ord du er ute etter selv om de ikke kjenner begrepet adjektiv.

Evt. stafett mellom to lag hvor de blåser opp papirposer eller gjør noe annet som ikke er spesielt plasskrevende.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...