Gå til innhold

Enda en jul...


Anbefalte innlegg

Gratulerer til der som er så heldige å få reise til Colombia før jul. Vi trodde vi skulle ha fått barn til jul,men dengang ei. Jysla kjedelig.Skjønner ikke hvordan jeg skal komme gjennom enda en jul.Men det går vel det og. Det verste er at det kanskje ikke skjer noe før til sommeren og det er kjipt det!Har hatt søknaden i colombia siden januar,er godkjent for 0-1år i colombia og 0-2år i Norge.Vi er reg.som Pia på listen. Håper det løsner snart. God tur til dere som skal reise. "Snart"er det vår tur!

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/205420-enda-en-jul/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hei. Skjønner godt frustrasjonen. Vil bare si at det kan jo skje mye fremover nå også - selv om dere ikke får reise. På denne tiden i fjor, faktisk for et år siden i dag fikk vi distrikt. Endelig. Mistet litt motet da vi skjønte at det ble nok en jul uten barn, men faktisk den 9 desember så fikk vi tildeling:-) så ble vi 3 til jul allikevel, SELV om vi ike fikk reise å hente før etter jul, nærmere bestemt slutten av januar i år. En egentlig fæl jul, men allikevel så inderlig spesiell. Vi hadde fått et barn, men kunne ikke holde henne enda.

Det jeg mener er at det kan skje ting enda. Kanskje får dere verdens beste julegave som oss???!!! Eller nyttårsgave. Husk ingen sak er lik!

Lykke lykke til med all venting, og ja man kan lure på hvordan man skal holde ut.

Det eneste jeg kan si- det er verdt hver eneste dag selvfølgelig....

Shiramo- det er utrolig tøft og ha ventet så lenge, men det må da være like før nå:_)Hilsen en mamma til en Bogota-prinsesse:-)

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/205420-enda-en-jul/#findComment-1474614
Del på andre sider

Hei !

Forstår dere så godt. Vi har hatt sønaden i Colombia siden april, så vi vet vi må vente en stund ennå..Trodde likevel at dette var vår siste jul alene, men nå er jeg ikke sikker lenger. Ventetiden blir jo bare lenger og lenger.

Vi er godkjent 0-1 år i Colombia og 0-2 i Norge.

Ønsker alle som har måtte vente lenge gode nyheter snart.

Vi har noe stort i vente alle sammen..

Venteklem

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/205420-enda-en-jul/#findComment-1474624
Del på andre sider

Vi er nok mange som har de samme tankene. I fjor tok vi oss en skikkelig ferie til jul og var overbevist om at det var siste uten barn. Men det går ihvertfall denne julen (og kanskje neste hvis det ikke blir fortgang??...). Det jeg er litt bekymret for er jo den "oppsamlingen" av søknader det må bli når så mange har ventet lenge?

Nei folkens - vi får krysse fingere og håpe på en plutselig forandring. Julen er tross alt bare noen dager!

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/205420-enda-en-jul/#findComment-1475007
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...