Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Jeg trenger en billig vinterdress til å ha hjemme på ettermiddagene. Dressene som er i barnehagen er alltid søkk våte.

Så hvor får jeg tak i greie vinterdresser størrelse 86 og 104?

Håper noen kan anbefale noen billige? Det viktigste er at barna klarer å bevege seg godt i dem, at de ikke er stive, at de er billige.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/206175-billig-vinterdress/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Jeg kjøpte Sparkjøp sin til minstemor på halvannet år. Den er kjempegrei med uttakbart fôr (hun har ikke begynt å bruke det tykke fôret ennå). Den er IKKE vanntett og fungerer ikke i søledammer eller i regn, men det er vel heller ikke meningen. Kostet 199 kr. Kjøpte str to år, og den er ganske stor, synes jeg.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/206175-billig-vinterdress/#findComment-1481496
Del på andre sider

Annonse

Fikk for to år siden to sånne dresser som selges på coop prix, til mine gutter. Og tenk de holder enda, de har vært kjempefine. Vi har mest brukt dem som "hjemmedresser", men har og vært brukt i barnehagen, på dager som ikke var alt for kalde. Tror de koster 179 kr. Har ikke sett dem i butikkene enda, men de kommer sikkert snart.

Her i området hadde halve barnehagen disse dressene og alle har vært fornøyde.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/206175-billig-vinterdress/#findComment-1482952
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...