Gå til innhold

Bufetat Sør - 2/3 gangs adoptanter


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

thuva1365380402

Vi er registrert i september og venter på svar vi også. Men må vente til nyåret før vi vil høre noe.

Er det blitt over 3 mnd behandlingstid i region Sør?

Vår søknad (2.gangs adopsjon)ble sendt 15. desember, men regner ikke med resten av denne måneden i behandlingstiden. Nå er det jo jul. Men håper det går fort på nyåret. Håper ihvertfall vi har godkjennelsen i løpet av mars.

Vi ble godkjent som 2 gangs søkere i sommer. Tok da litt over 2 måneder.

vi har vår søknad i øst.den ble levert for 10 dager siden å hun ringte oss i går for hun holdt på med den nå.hun regnet med at den var klar i romjulen. dette gikk jo kjempe fort å det er vi jo veldig glade for. dette er vår 3 adopsjon fra kina å så har vi en egenfødt også.

  • 2 uker senere...
Gjest venter veldig nå

Vi er registrert i september og venter på svar vi også. Men må vente til nyåret før vi vil høre noe.

Har dere hørt noe fra Sør ennå! Eller hørt om noen som har fått tildeling i det siste.

En som går like skuffet tilbake fra postkassen hver dag!

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...