Gå til innhold

Region midt norge


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gjest South africa

Vi er førsteganssøkere men også tilhører Region Midt Norge. De er kjemperask. Vi sendte inn søknaden vår i midt-oktober og fikk godkjenning tre uker senere.

Wow ...Supert at det kan være så kort behandlingstid da:) vi har ikke fått sendt inn papirene våre fra barnevernet enda, pga de er litt forsinket pga tunge saker . Men så også at vente tid til SA har gått ned fra 5-10mndr til 2-8 - så da gjør det ikke noe at de bruker litt lengre tid her i norge .

Håper de fortsetter med kort behandlingstid i region midt norge .

Bless

South africa

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/215026-region-midt-norge/#findComment-1580321
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...