Gå til innhold

Blod eller kjærlighet?


Anbefalte innlegg

Tao1365380839

Hei!

Jeg vil bare tipse om en svært bra artikkel vedr. transnasjonal adopsjon som står i lørdagsutgaven av Klassekampen. (lør. 28.1.05, side 24-25) Artikkelen omhandler sosialantropologen Signe Howell sin forskning. I tillegg er det en liten notis på samme side om Tore Strømøy.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/216119-blod-eller-kj%C3%A6rlighet/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Ja, kjempefin artikkel! Har tipset Kina-foreningen, så den havner nok på nettsidene der. Dessuten hadde sammen nr. Klassekampen fra 28. januar en annen artikkel som het Kinas små keisere (om konsekvenser av ettbarnspolitikken), heller ikke dum.

Om man henvender seg til avisen kan man få artiklene tilsendt elektronisk.Gratis! Tenk det - god service!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...