Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Vesla fikk et skikkelig utbrudd av vannkopper fredagen, det er utallige prikker overalt, men hun er i kjempeform og uten feber. Hun klager ikke over kløe heller, men kommer kløa senere i sykdomsfasen ? det kommer noen nye kopper enda, mens noen har begynt å tørke inn.

Har hvitvask i skapet!

Gjest sjøstjerna
Skrevet

Jeg fikk vannkopper som voksen. Det klødde kun dersom jeg selv begynte klø... Så da jeg oppdaget det rørte jeg ikke huden- og den klødde ikke.

Skrevet

Man behøver ikke å ha særlig kløe i det hele tatt. Storesøster hos oss klødde ikke i det hele tatt, men hadde mange kopper. Lillesøster klødde litt.

Tror dere skal glede dere over at hun ikke har særlige plager, og kommer til å bli ferdig med vannkoppene uten problemer.

Skrevet

Jeg hadde kroppen full av vannkopper da jeg hadde det, men det klødde ikke.

Skrevet

Ingen av mine unger klødde og eldste frøken var full av kopper.

Jeg klødde noe vanvittig når jeg fikk det, men hadde vannkopper i voksen alder og da blir det alltid verre sier de.

Får jo håpe hun slipper kløe - er jo noe herk å få de til ikke å klø.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...