Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Vesla fikk et skikkelig utbrudd av vannkopper fredagen, det er utallige prikker overalt, men hun er i kjempeform og uten feber. Hun klager ikke over kløe heller, men kommer kløa senere i sykdomsfasen ? det kommer noen nye kopper enda, mens noen har begynt å tørke inn.

Har hvitvask i skapet!

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/216160-vannkopper-kl%C3%B8e/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Man behøver ikke å ha særlig kløe i det hele tatt. Storesøster hos oss klødde ikke i det hele tatt, men hadde mange kopper. Lillesøster klødde litt.

Tror dere skal glede dere over at hun ikke har særlige plager, og kommer til å bli ferdig med vannkoppene uten problemer.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/216160-vannkopper-kl%C3%B8e/#findComment-1591573
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...