Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Hei

For drøyt 2mnd siden fikk guttungen på 2,5 satt dren i begge ørene. Etter det har han fått bedre hørsel, og vært fri for (trodde vi) ørebetennelser.

Så kom det noe rennende ut som lignet veldig på ørebetennelsesverk, og legen vår sa han nok hadde hatt betennelse, men ingenting NÅ. "Det er greit nå" liksom

Før drenene var det umulig at en betennelse gikk oss hus forbi!!

Men dette øret fortsetter å renne- noen andre med drenerte barn der ute, som vet om dette er normalt, greit? Allmentilstanden er fin.

(skal selvfølgelig ringe ørelegen til mandag, men i mellomtiden...)

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/217091-drenert-barn-renner/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Her var det også flere ørebetennelser etter at drena ble satt i. Men vi merket ikke noe ubehag på henne, siden verket hadde fri bane, og rant ut uten at det ble trykk i øret.

Vi var som regel innom ørelegen når det rant, men det var aldri noe vi skulle gjøre. Og det sluttet å renne etterhvert.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/217091-drenert-barn-renner/#findComment-1602367
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...