Gå til innhold

Spilte 3 timer på automat med barn ventende i bilen!


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gjest Cezalion

'Barnefaren ble pågrepet og satt i arresten. Treåringen ble overlatt til moren, som var hjemme i familiens felles bopel'.

Moren er tydeligvis ikke helt med hun heller. Hvem lar ungen være ute midt på natta, med far eller ei? Helt utrolig.

Gjest studentmamma

Da jeg jobbet i butikk var det ofte en spillegal bestemor som hang i timesvis forran spilleauomatene. Ofte hadde hun et barnebarn i 5- års alderen med seg. Husker at barnebarnet sa at hun var sulten og måtte på do, men bestemor var alt for travel med å spille.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...