Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Snakka med en i familien som hadde hatt besøk av noen venner som kom fra Kina. De hadde lagt merke til at det var flere familier med små barn på vei hjem fra Kina.

Vi er så kort kommet i prosessen, men det er litt rart... om en stund er en av de familiene forhåpentligvis oss.

Idag underskiver vi sosialrapporten og i morgen går den i posten. Om ikke annet har den biten gått raskt, bv har vært veldig hyggelige og intervjuene har vært en OK prosess! Så så langt så bra :-)

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/225914-rart/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...