Gå til innhold

grunn til å kontakte lege?


Anbefalte innlegg

Gjest hva tror dere egentlig?

Jeg (mor i huset) har hatt vannflytende diaré i ti dager nå. Er ellers i fin form, bortsett fra litt magesmerter de første dagene. Litt liten matlyst. Har ikke hørt om at det går noe og lurer derfor på hva dette kan være.

Jeg går ikke til legen uten videre men nå har jeg begynte å vurdere å kontakte legekontoret. Det er da ikke normalt med diaré over så lang tid?? Eller...?!?!

Ingen andre i familien har det, så det smitter tydeligvis ikke. Har en 1-åring som jeg har kost mye med også, så hun burde ihvertfall ha fått det hvis det var noe smittsomt.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/232587-grunn-til-%C3%A5-kontakte-lege/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...