Gå til innhold

"Nei"


Anbefalte innlegg

Gjest trultemor26
Skrevet

Vet en 10.5 mnd gammel baby hva "nei" betyr?? Det virker ikke sånn!

Gjest Elextra
Skrevet

Husk at du oftere bør si ja enn nei til barnet ;p

Gjest grethe
Skrevet

Ikke nødvendigvis nei. Det er bedre å flytte gutten fra det som du ikke ønsker at han skal gjøre, hver gang så skjønner han det forhåpentligvis etterhvert. Enig med Elextra - bedre med JA en NEI

Skrevet

Her i huset (med en på 10 mnd) er det en ting som er nei, og det skjønner han.. :) Han ser på meg, så plukker han mer ognår jeg sier nei ser han på meg igjen og prøvre seg en gang til.. Tredje gangen går han bort etter å ha sett rart på meg, noen ganger med litt hengeleppe. Sier det ikke med streng stemme, men han skjønner godt hva nei betyr. men om han vil høre er en annen sak. :)

Skrevet

Ja, det gjør min. Skjønner det _veldig_ og det har han nok gjort siden 10 mnd alder.

:0)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...