Gå til innhold

Piller mot "indre uro"?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

bugge -jenta

Nei, jeg kommer ikke på noe som kan tas sporadisk. Har jeg veldig sterk angst "utlignes" det som oftes en dose med 15 mg sobril. Men den er jo muskelavslappende, og noen blir trøtt av den.

Hvis den indre uroen smitter over på muskler, som igjen øker den indre, kan selvfølgelig både ibux og paracet hjelpe. Men har en følelse at det ikke er det du er ute etter.

Å ta et kurs i å lære seg avslapningsteknikker, vet jeg enkelte har god effekt av. De som virkelig går inn for det kan bruke disse teknikkene hvor som helst. Jeg har nok aldri trodd nok på at det er noe for meg, selv om jeg har prøvd, men det kan være min feil, ikke metoden. Det har nok vært litt halvhjertet fra min side. At jeg ikke brukte mer tid på det enn jeg gjorde.

men både terapeuter og fysioterapeuter og andre kan hjelpe, og senere komme med forslag til ting en kan høre på hjemme.

Bivirkningsfritt i hvertfall.

VH

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/233993-piller-mot-indre-uro/#findComment-1787206
Del på andre sider

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...