Gå til innhold

Efexor og alkohol


Anbefalte innlegg

Har brukt efexor 150 mg siden august 2005. Før dette brukte jeg 75mg. ved bruk av efexor i kombinasjon med alkohol, er det da mulig at man får høyere promille enn om en ikke hadde tatt efexor? Har målt promille på meg selv ved inntak av 3 øl. Hadde da en promille på 1,6. (Politiets apparat) Jeg følte meg ikke beruset og ble overasket over resultatet.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/234666-efexor-og-alkohol/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest brukte Efexor før

Mine erfaringer er at det går bra så lenge du ikke når over en viss mengde alkohol, men den grensa oppdager en ofte ikke før det er for sent. Feks tre øl gikk helt fint, men den fjerde gjorde at jeg ble helt hinsides full og fikk black-out. Før kunne jeg tåle kanskje seks øl uten problemer. Men alt er jo også forskjellig fra menneske til menneske. Jeg drakk derfor aldri mer ennt re øl eller glass vin den gangen, etter flere smertefulle opplevelser.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/234666-efexor-og-alkohol/#findComment-1794732
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...