Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Henja
Skrevet

... skulle du blitt i dag.

Du skulle hatt den siste sommerferien før du ble skolejente.

Du skulle vært spent og forventningsfull - og feiret med venner og familie.

Mamma´n din skulle planlagt prinsessekake og alt som hører til en 6 års-bursdag.

Men sånn ble det ikke...

Her sitter mamma med en klump som snart brister. Smerten over at du er borte blir ikke mindre, men den er lettere å bære nå enn før. - Bortsett fra på merkedager. Da gnager den like fersk hver gang.

Man skal ikke dvele ved hva som kunne vært, men jeg greier ikke la være i dag. Ei lita jente med sommekjole og sandaler er sårt savnet.

Jeg er så glad i deg, vennen!

Mamma´n din

Gjest tristoglei
Skrevet

Føler med deg. Jeg er helt på gråten.

Skrevet

Jeg kan nok ikke forstå det helt ut, men jeg føler så inderlig med deg.Vi har et indiagull som fyller 2 år i dag og er midt i forberedelsene til vår første bursdagsfeiring sammen.

Nå måtte jeg bare stoppe opp litt,og lukke øynene i takknemlighet.Det sprenger i brystet bare med tanken på at noe kan skje med våre små.

Ønsker deg alt godt videre..

Gjest hallow :o/
Skrevet

Sender en stor trøsteklem til deg !

Skrevet

Kan bare sende deg en stor klem og mange varme tanker på en tung dag.

De beste hilsner fra meg

Gjest Henja
Skrevet

Jeg kan nok ikke forstå det helt ut, men jeg føler så inderlig med deg.Vi har et indiagull som fyller 2 år i dag og er midt i forberedelsene til vår første bursdagsfeiring sammen.

Nå måtte jeg bare stoppe opp litt,og lukke øynene i takknemlighet.Det sprenger i brystet bare med tanken på at noe kan skje med våre små.

Ønsker deg alt godt videre..

Tusen takk!

Kos deg med gullet og ha en fin feiring!!

Jeg er også uendelig takknemlig for de jeg har...

Varm klem fra

Mrs. Wallace
Skrevet

Kjære Henja,

Det gjør meg uendelig trist å lese om savnet og sorgen din. Sender deg mange varme tanker og gode ønsker.

Klem fra

Skrevet

Snufs, føler med deg, tenker på deg...

stor klem :-)

Gjest Morentilfire
Skrevet

Snufs, da har du opplevd en mors verste mareritt. Stakkars deg. Føler med deg.

Skrevet

Forferdelig vondt det dere har opplevd,føler med deg.Varm klem sendes deg.

Hilsen

Skrevet

Jeg tror ingen ting kan være verre enn å miste et barn. Så fryktelig at du har måttet oppleve dette. Min dypeste medfølelse ... snuuuufs ... og jeg håper livet vil smile til deg/dere igjen.

Gjest ett barns mor
Skrevet

Kjære Henja!

Tårene triller neddover kinnene mine i skrivende stund.

Ordløs....

Gode tanker til deg.

Klemmer fra en gråtkvalt

Gjest Henja
Skrevet

.. for varmende ord!

Vi har det godt, og storebror er blitt storebror igjen. - Men sorgen sitter løsere enn jeg var klar over.

Jeg ønsker alle en riktig god sommer!

Varme hilsner fra en takknemlig mamma - tross alt...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...