Gå til innhold

Tusenfryd i fellesferien


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Unngå helgen. Mandag, tirsdag eller onsdag er det vanskelig å si om det er noen forskjell på - kanskje lurt å velge den virkedagen med mest usikker værmelding.

Men sjekk på hjemmesiden deres om det foregår noe spesielt (show eller konsert) der en av dagene - noe dere vil få med dere, eller noe dere helst vil unngå.

Gjest Marres

Var der en lørdag på starten av juni: fullt kaos. Løsnet litt opp etterhvert og køene ble holdbare. Men anbefaler sterkt å IKKE dra på lørdan/søndag; setter seriøst tolmodigheten og familieidyllen på prøve.

Husk å ta med masse drikke hjemmeifra; humøret daler rimelig fort uten veske i varmen (og på tusenfryd er det VARMT når det er fint vær) og drikke der er dyrt.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...