Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Vi er 2 voksne og 2 barn og 1 barn under 3 år.

For 3 dager i dyreparken blir det 2480,- (en to-dagers og en endags), men for et årskort til hver av oss 4 koster tilsammen 2280,-

Så da kjøper vi jo heller årskort selv om det er meget sannsynlig at vi ikke får brukt det mer.

Men hva med minstemann? Må vi bestille billetter for han og for å slippe køen? Noen som vet?

(Synes jeg har spurt og gravd om denne dyreparken i ukesvis -men kjekt å være forberedt/godt planlagt :o) )

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/237853-%C3%A5rskort-eller-3-dagers-i-dyreparken/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Må vi stå i den vanlige køen når vi skal hente forhåndsbetalte årskort?

Skal jo ta bilde og lign.

Vi sparer 200,- på å kjøpe årskort, men vet ikke om vi gidder om vi må stå i en lengre kø enn om vi kjøper dagsbilletter på nettet.

Du trenger ikke bestille bilett til minstemann for å slippe køen. Dere bare triller frem til der dere stikker årskortene inn, og triller igjennom. Det står folk der, og hjelper til, hvis det blir noe problem:)

Det er flott å gå i dyreparken hele året. Hvis dere bor langt borte, kan dere jo ta en høsttur, eller en tur i jula. I jula er det ting som foregår i skomakergata med mer.

Synes det er lurt av dere å velge årskort. Da slipper dere kø, og kan gå ut og inn som dere vil, de dagene dere er der.

Kos dere!!

Må vi stå i den vanlige køen når vi skal hente forhåndsbetalte årskort?

Skal jo ta bilde og lign.

Vi sparer 200,- på å kjøpe årskort, men vet ikke om vi gidder om vi må stå i en lengre kø enn om vi kjøper dagsbilletter på nettet.

Tror det er egen kø for årskort:) Hvis ikke ville jeg dratt tidlig inn til parken.

Var der forrige uke, og følget mitt sto i vanlig kø. Det tok ikke lange tiden. Ti minutter -et kvarter kanskje.

Gjest vi har årskort

Du får eget årskort utskrevet på barnet under 3 år, selvom det ikke koster noe. Alle barn og voksen skal nemlig telles når man går inn i parken.

For å få årskortene må dere stå i kø , kom tidlig til parken om morgenen. Når du har kortene går du forbi all kø og stempler rett inn gjennom porten.

Gjest Miriam av Gral

Må vi stå i den vanlige køen når vi skal hente forhåndsbetalte årskort?

Skal jo ta bilde og lign.

Vi sparer 200,- på å kjøpe årskort, men vet ikke om vi gidder om vi må stå i en lengre kø enn om vi kjøper dagsbilletter på nettet.

Har nettopp vært der, og det er en egen kø for forhåndsbest billetter.

Vi bestillte og betalte årskort på forhånd, og det tok ikke lang tid å få kortene. De andre dagene kom vi tidlig, og allerede før parken åpna var det laaang kø i for de som ikke hadde årskort.

Anbefaler absolutt årskort!

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...