Gå til innhold

Stopp i all adopsjon fra Kina?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har hørt rykter fra svenske nyheter om at all adopsjon fra Kina nå er stoppet. Er det noen som kan bekrefte/avkrefte disse ryktene?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei!

Har du noe link? Jeg har kikket både på svenske diskusjonslister og svenske organisasjoner, men finner ikke noe om det.

Derimot er det store endringer på gang for Korea-adopsjon, som bl.a. innebærer at den koreanske organisasjonen svenskene benytter med umiddelbar virkning har besluttet å ikke ta imot flere søknader i år. Kan det være dette du har hørt?

MVH

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...