Gå til innhold

Anbefalte innlegg

I ettermiddag skal jeg ha 13 syvåringer i barnebursdag til vesla. Bare det er jo nok til å bli svett...

Så våkner jeg i morges, etter å ha hanglet og vært forkjølet i to uker, med høy feber og antakelig halsbetennelse.

Dette kommer til å bli en utfordring - man utsetter ikke en nøye planlagt barnebursdag gitt..

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/243574-dagens-hjertesukk/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Oi! Stakkars deg!

Du har ikke noen "ekstramannskaper" du kunne kalle inn som hjelp? Besteforeldre, venninner, foreldre til noen av gjestene?

Jeg har heldigvis det meste klart fra i går kveld, så får det bli pappaen sin jobb å underholde jentene, mens jeg for være kjøkkentjenesten.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/243574-dagens-hjertesukk/#findComment-1892179
Del på andre sider

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...