Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er bestemor til gutt på snart fem år har ikke vondt når han tisser sier han men slår seg på tissen og sier at nå kom den røde kula igjen har gjort det flere ganger men det kan gå flere dager i mellom hva kan det være.

Videoannonse
Annonse
Gjest Shira12
Skrevet

For og finne ut om det er blærekatarr eller UVI, så tar dere en urinprøve (morgenurin) og leverer på legekontoret. Man får ikke alltid smerter av det.

Men kan han ha en sår eller rift? Som ikke vil gro pga urinen irriterer? Det bør dere se etter.

Skrevet

Hva mener han med "den røde kula"? Kan det være at det blåser seg opp en slags ballong på tuppen? Problemer med trang forhud som kanskje må snittes litt i?

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...