Gå til innhold

Utflod hos 7-åring, normalt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har i det siste lagt merke til at jenta vår på 7 ser ut til å ha hatt utflod. Hver dag er trusa ganske skitten, og jeg har snakket mye med henne om tørking etter dobesøk, så jeg tror ikke det er manglende tørking som er grunnen. Er dette normalt, eller er det tegn på tidlig pubertet?

Skrevet

Snuppa hadde en periode da hun var 4-5 år med en del utflod, men nå er det lenge siden jeg har sett noe i trusene hennes. Tipper det er helt normalt jeg, har vært borti flere her inne som sier det samme.

Skrevet

Bare et lite tips: Prøv å kutt ut sukker en stund og se om det hjelper. Selv barn kan ha candida. Jeg hadde også utflod og den ble borte da vi kuttet sukkeret.

Ellers vet jeg ikke. Men det kan jo være helt normalt også.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...