Gå til innhold

Nissen


Gjest skal - skal ikke ha nisse

Anbefalte innlegg

Gjest skal - skal ikke ha nisse
Skrevet

Hvilken aldre er passende for å slutte med nisse som putter godteri i strømper og nisse som kommer på besøk?

Skrevet

1. Man blir aldri for gammel til å få overraskelser i strømpen. Men med årene kan evt godteriet byttes ut med små gaver.

2. Det er uansett en uting å skremme små barn med nissen ;) Når nissen er avslørt som onkel eller naboen, da er det definitivt tid for å avrunde nissebesøkene.

Ha en god julaften, da!

Gjest flisa _,,,_c",)_,,,_
Skrevet

Datra mi på 23 ligger her i natt -bare for å få strømpe med gave, godteri og julehefte - hehe

Vi har nisse om kvelden også - -barnebarnet er 4,5

Gjest Underskrift
Skrevet

Når barna dine har egene barn.

Mamma sluttet når vi fikk egene barn. Vi bor litt unna, så vi overnatter en eller to dager i julen.

Vi får julestrømpe hver dag hele julen, men nå er det bare poden som får, men jeg fikk til jeg var 28år :o)

Gjest Underskrift
Skrevet

Glemte og skrive at vi har hatt nisse hele tiden, med eller uten barn.

Blir ikke jul uten her i gården ;o)

Ha en riktig god jul.

Skrevet

Tror broren min var 32 siste gang han fikk julestrømpe :o)

Nissen har ikke vært på besøk siden jeg var ganske liten, og han kom ikke i natt heller.

det betyr vel enten at jeg ikke har vært snill nok - eller at han tusler innom i ettermiddag?? ;-)

hare1365380455
Skrevet

Ehm.... Jeg fikk faktisk en liten godtepose i går som jeg ikke fikk åpne før i dag. Den lå ikke i noen strømpe, men... ;)

Skrevet

Lagde julestrømpe til sambis på 26 og knotten vår på 17 mnd. :) Synes det er kos jeg da. hadde ikke noe historie om at nissen hadde hengt den der men.. Vi skla ikke ha nisse i kveld, men neste år skal vi ha det.

Skrevet

Julestrømpen kommer jeg vel til å holde på med leeeenge.

Nissebesøk har ikke vi hatt for våre unger, bare at han dro for langt ned i pipa og kom ut i kjellerstua og satte igjen sekken der og sånt.

Der jeg var på julaften i år har de nisse (ungene er 2 og 4 år) og der måtte ungene synge for nissen og sitte på fanget og alt mulig. Nå gjorde ungene det helt uten protester så det gikk jo greit, men min 6-åring hadde garantert blitt hysterisk....

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...