Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har dere noen lure bursdagsaktiviteter for en gjeng på 8 5-årsgamle jenter som trenger å bli litt bedre kjent?

Må ikke være altfor utfordrende, men gjøre at de ikke synes de andre er fullt så "skumle" etterpå.

gruppa inkluderer en ekstremnt sjenert unge, to "stabeister", en "einstøing" etc etc. ;-)

( og min unge er ikke den enkleste av dem heller, he he)

Skrevet

Hva med "halen på grisen". En god gammeldags lek. :-) Brobrobrille, stolleken?

Skrevet

Når vi har stolleken her er det som regel en eller to som er for sjenert til å være med. Den eller de får dele ut godteposene til de som ryker ut, og da føler de at de også er med :) Vi deler godteposen ut etterhvert som de ryker ut, da er ikke det så kjipt.

Skrevet

Flasketuten peker på....!

En annen lek vi hadde ofte var å legge noen ting på et brett, barna fikk se på dette en stund. Deretter dekket vi over med et håndkle og de skulle gjette hva de hadde sett. Var alltid populært hos oss.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...