Gå til innhold

Grindseng?


Gjest hva skal jeg kjøpe

Anbefalte innlegg

Gjest hva skal jeg kjøpe
Skrevet

Hvor lenge brukte dere grindseng til de små? til 2 år, 3 år?

Skrevet

Jenta mi ligger fortsatt i sprinkelsenga, men får ny i løpet av våren. Senga skal være klar til nestemann som kommer til sommeren.

Har inntrykk av at de fleste bytter når barnet begynner å klatre ut selv.

Gjest bleieslutt
Skrevet

Vi hadde sprinkelseng til hun begynte å gå på potte / do, da var det greit at hun kunne stå raskt opp og tisse om morgenen, og ikke måtte rope på oss eller klatre ut av sengen. Hun sluttet helt med bleie om natten når hun var 2 år og syv mnd, så det var vel litt før dette.

Skal yngre søsken arve sengen, kan det være greit at h*n har fått ny stor seng en stund først, slik at ikke likkebror/søster tar over hennes/hans seng direkte. Har jeg lest som sjalusiforebyggende tips.

Skrevet

Grindsenga ble brukt til ca 2,5 års alderen, da greide di å klatre ut av den.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...