Gå til innhold

p piller og utsette mensen...igjen!!


Anbefalte innlegg

Gjest marihønene
Skrevet

Tidligere når jeg har gått på p piller har jeg ofte gått rett videre på neste brett for å "hoppe over", eller utsette mensen. Har hatt en pillefri periode, men skal begynne på nytt brett nå.

Hvis jeg starter på brettet idag, og egentli venter mensen om noen dager, hvordan vil det påvirke mensen at jeg startet på brettet før mensen kommer??

Jeg vet at man egentli skal begynne på brettet ved mensens første dag for å være sikker, men jeg bruker IKKE pillene som prevensjon, bruker dem mot mens besvær osv. Derfor kan jeg like gjerne begynne med en gang. Er det mulig at mensen ikke kommer når den egentli skulle, eller at jeg kan hoppe over mensen nå, hvis jeg starter før den kommer?

Hadde nemlig vært fint om jeg kunne unngått å få mensen denne helga f.eks..:)

takk for svar..for de som skjønte noe av hva jeg egentli lurte på..:)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...