Gå til innhold

Hvordan er det på Hovseter?


Anbefalte innlegg

Gjest Også på flyttefot
Skrevet

Noen som kan si litt om hvordan det er å bo på Hovseter i Oslo? Det virker veldig praktisk da, med T-bane, buss og flere butikker i nærheten.

Gjest Like i nærheten
Skrevet

Det er sikkert ikke så ille det. Kort vei til alt hva hjertet begjærer. Svært sentralt, fint omringet av hyggelige steder. Men det er ikke så koselig, da, rent estetisk.

Skrevet

Vi så på noen leiligheter der, men akkurat der vi var og så virket det direkte utrivelig.Men gå på visning og se an miljøet, gå litt rundt i nabolaget, gjør en google, snakk med folk som bor der. Bruk øyne og ører. Da ser dere best om dere vil trives eller ei.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...